Učitelé podle oborů

Učitelé podle oborů
Zobrazit navigaci

Učitelé podle oborů

Oddělení klavírní a pěvecké:

Jméno: Nástroje: E-mail: Rozvrh hodin:
MgA. Sečanská Novotná Klára – vedoucí oddělení klavír, sólový zpěv, hlasová průprava, korepetice secanska@zus-strakonice.cz
Mgr. Drábková Lucie, dipl. um. klavír drabkova@zus-strakonice.cz
Mgr. Homolková Marie klavír homolkova@zus-strakonice.cz 
Jandová Jindřiška klavír, korepetice jandova@zus-strakonice.cz 
Mgr. Míčková Jaroslava klavír mickova@zus-strakonice.cz
Šariská Václava, dipl. um. sólový zpěv sariska@zus-strakonice.cz
Šariská Václava 
Mgr. Vaščilková Petra, DiS. klavír, korepetice vascilkova@zus-strakonice.cz
Vaščilková Petra 

Oddělení strunné a dud:

Jméno: Nástroje: E-mail: Rozvrh hodin:
Bedřichová Petra, dipl. um. – vedoucí oddělení housle, viola bedrichova@zus-strakonice.cz
Baránková Marika, DiS. kytara barankova@zus-strakonice.cz
Fryč Jiří, DiS. kytara fryc@zus-strakonice.cz
Pelán Josef kytara pelan@zus-strakonice.cz
Pelán Josef
Mgr. Ředina Patrik Kontrabas, dudy
Ředina Patrik
Spišská Martina violoncello, kytara reditelka@zus-strakonice.cz
Spišská Martina
Srnka Pavel kytara, el. kytara, basová kytara srnka@zus-strakonice.cz Srnka Pavel
Mgr. Šabek Bohuslav dudy sabek@zus-strakonice.cz Šabek Bohuslav
Mgr. Šabková Alena violoncello sabkova@zus-strakonice.cz Šabková Alena
Mgr. Vlčková Julie, DiS. housle, dudy vlckova@zus-strakonice.cz Vlčková Julie

Oddělení dechové dřevěné:

Jméno: Nástroje E-mail: Rozvrh hodin:
Lukeš Miroslav – vedoucí oddělení klarinet, saxofon, zobcová flétna lukes@zus-strakonice.cz Lukeš Miroslav
Karas Petr, DiS. klarinet, saxofon, zobcová flétna karas@zus-strakonice.cz Karas Petr
Mráz Lubomír, dipl. um. klarinet, saxofon, zobcová flétna mraz@zus-strakonice.cz Mráz Lubomír
Nováková Lenka, DiS flétna, zobcová flétna novakova@zus-strakonice.cz Nováková Lenka
Reitmaier Pavel, dipl. um. klarinet, saxofon, flétna, zobcová flétna reitmaier@zus-strakonice.cz Reitmaier Pavel

Oddělení dechové žesťové a bicí: 

Jméno: Nástroje E-mail: Rozvrh hodin:
Mgr. Pilný Josef, DiS – vedoucí oddělení trubka, zobcová flétna pilny@zus-strakonice.cz Pilný Josef
Čekan Oto, dipl. um. pozoun, tenor, tuba cekan@zus-strakonice.cz Čekan Oto
Kopřiva Roman trubka kopriva@zus-strakonice.cz Kopřiva Roman
Novotný Jan, dipl. um. bicí nástroje novotny@zus-strakonice.cz Novotný Jan
Zetek František trubka, tenor zetek@zus-strakonice.cz Zetek František

Oddělení EKN a akordeon:

Jméno: Nástroje E-mail: Rozvrh hodin:
Kopřiva Roman – vedoucí oddělení klávesy kopriva@zus-strakonice.cz Kopřiva Roman
Váchová Ivana akordeon, klávesy vachova@zus-strakonice.cz Váchová Ivana

Pěvecký sbor:

Jméno: Nástroje E-mail: Rozvrh hodin:
Mgr. Miková Marcela
mikova@zus-strakonice.cz Miková Marcela

PHV a hudební teorie: 

Jméno: Nástroje E-mail: Rozvrh hodin:
Baránková Marika, DiS. Přípravná hudební výchova barankova@zus-strakonice.cz Baránková Marika
Karas Petr, DiS.  Hudební ateliér karas@zus-strakonice.cz Karas Petr
Mgr. Pilný Josef Hudební nauka pilny@zus-strakonice.cz Pilný Josef
Spišská Martina Příprava na studium reditelka@zus-strakonice.cz Spišská Martina
Mgr. Šabková Alena Hudební nauka sabkova@zus-strakonice.cz Šabková Alena

Oddělení výtvarné:

Jméno: Nástroje E-mail: Rozvrh hodin:
PeadDr. Lískovcová Jarmila
liskovcova@zus-strakonice.cz Lískovcová Jarmila
Mgr. Luhanová Pavla
luhanova@zus-strakonice.cz Luhanová Pavla
Mgr. Schwarzová Ivana
schwarzova@zus-strakonice.cz Schwarzová Ivana
Mgr. Uhriková Dita
uhrikova@zus-strakonice.cz Uhriková Dita
Urbanová Blanka, Dis.
urbanova@zus-strakonice.cz Urbanová Blanka

Oddělení taneční:

Jméno: Skupiny E-mail: Rozvrh hodin:
Knížková Anna 3. + 4. skupina knizkova@zus-strakonice.cz  Knížková Anna
Sladová Zuzana 3. + 4. skupina sladova@zus-strakonice.cz  Sladová Zuzana
Srnková Kateřina PTV, 1. a 2. skupina srnkova@zus-strakonice.cz
Srnková Kateřina

Oddělení literárně dramatické:

Jméno: Nástroje E-mail: Rozvrh hodin:
Mgr. Křešnička Ivan
kresnicka@zus-strakonice.cz Křešnička Ivan